Wydarzenia

8 Maja
2018

Zarządzanie z wykorzystaniem technologii cyfrowych: nowoczesne przedsiębiorstwo wod-kan

Zapraszamy serdecznie na szkolenie dla przedsiębiorstw wodociągowych, które Piątka Sp. j. organizuje wspólnie z Izbą Gospodarczą "Wodociągi Polskie".

Przedstawiciele przedsiębiorstw z branży wodociągowo-kanalizacyjnej zapoznają się z możliwościami jakie dają rozwiązania typu SaaS (Software as a Service). Postaramy się zachęcić wszystkich Państwa do uwzględnienia coraz bardziej popularnych usług w chmurze przy planowaniu rozwoju swoich organizacji.

Więcej

22-23 Lutego
2018

IV Konferencja Naukowo-Techniczna Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Piątka Sp. J. weźmie udział w konferencji "Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN". Wydarzenie, które odbędzie się w zimowej scenerii Beskidu Śląskiego w Hotelu Belweder w Ustroniu, jest okazją do zdobycia wiedzy o innowacjach i optymalizacji funkcjonowania firmy z branży wodociągowo kanalizacyjnej.

Na konferencji dyrektor do spraw rozwoju w firmie Piątka Sp. J. pan Marcin Sokołowski, wystąpi z prelekcją pt. "Automatyzacja procesów sposobem na oszczędność i lepszą jakość". Dokładniej nastąpi to w bloku tematycznym nr II "Klucz do finansowego sukcesu, czyli jak zarządzać majątkiem".

Zapraszamy Państwa także do odwiedzenia naszego stoiska i spotkania z ekspertami z branży IT (m.in. autorami artykułów w prasie branżowej). Z chęcią odpowiemy na pytania, podzielimy się wiedzą, a także zaprezentujemy nasze informatyczne cegiełki do budowania sukcesu.

Zobacz program konferencji !

24 Grudnia
2017

Wesołych Świąt!

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym 2018 Roku życzy Państwu cały zespół Piątki!

Poniżej nasz świąteczny wideo-żart ;) Zapraszamy do obejrzenia.

11 Października
2017

Konferencja "Rozwiązania w chmurze ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem wodociągowym"

Zapraszamy serdecznie na konferencję dla przedsiębiorstw wodociągowych, które Piątka Sp. j. organizuje wspólnie z Izbą Gospodarczą "Wodociągi Polskie".

Uczestnicy poznają bliżej pojęcia SaaS, PaaS, IaaS, Cloud Computing. Pokażemy praktyczne przykłady zastosowań usług w chmurze w przedsiębiorstwie wodociągowym i zmierzymy się z tematyką bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych.

Więcej

7 października
2017

Koderek po raz drugi!

Jak tu nie pomóc wspaniałej inicjatywie, dzięki której dzieci mogą wyjść poza kolorowe ekrany urządzeń elektronicznych i dowiedzieć się więcej, co kryje się za połączeniem słów "technologia" i "kreatywność"? Wspieramy więc ponownie Koderka, jako główny sponsor, znajdując w tym wiele radości. :-)

Inicjatorzy Koderka piszą na swojej stronie: "Przekazując wiedzę z obszaru nowych technologii i programowania stawiamy na rozwijanie takich cech jak analiza, kreatywność oraz krytyczne podejście do zdobywanych informacji. Wszystko po to, by inspirować do twórczego wykorzystania zdobytej wiedzy i zmieniania świata wokół nas. Stąd w programie nie tylko zajęcia bezpośrednio powiązane z informatyką, ale także wykłady i prelekcje skłaniające do dyskusji o metodach uczenia się, przedsiębiorczości i innowacyjności oraz warsztaty rozwijające umiejętności pracy grupowej i łączenia różnych zdolności do realizacji wspólnego celu."

Koderek.edu.pl

3 października
2017

IT dla wodociągów - wywiad

Cyfrowa rewolucja postępuje w polskiej gospodarce. Rozwiązania IT dla przemysłu są coraz bardziej zaawansowane a wyzwania, jakim muszą sprostać, coraz bardziej wymagające. Dotyczy to również branży wodno–kanalizacyjnej.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Maciejem Lewandowskim, jednym z właścicieli firmy Piątka Spółka Jawna o tym, jak ze zmianami na rynku radzi sobie pionier takich rozwiązań. Rozmawiał Krzysztof Kozioł z Biznes plus, dodatku do Gazety Wyborczej.

Przeczytaj artykuł

28-29 września
2017

VII Kongres Wodociągowców Polskich

Miło nam poinformować, że Piątka Sp. j. bierze udział jako partner w VII Kongresie Wodociągowców Polskich, który odbędzie się w związku z 25-leciem działalności Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie".

W programie znajdą się panele dyskusyjne i merytoryczne poruszające tematykę przyszłości branży wodociągowo-kanalizacyjnej, aspektów prawnych, oraz podsumowujące osiągnięcia minionych lat.

Więcej

13 lipca
2017

Nominacja do "Polskiej Nagrody Innowacyjności 2017"

Cieszymy się bardzo, ponieważ Piątka Sp. j. uzyskała nominację do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2017 w kategorii Innowacja w ekologii - innowacja dla wodociągów. Doceniony został nasz system Pincasso Net przeznaczony do obsługi sprzedaży mediów.

Polska Nagroda Innowacyjności wręczana jest podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości - jednej z największych imprez tego typu w Polsce. Program prowadzony jest przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i ma na celu wspieranie wizerunku przedsiębiorstw, które wyróżniają się innowacyjnością w swoim działaniu oraz prowadzą prace badawczo-rozwojowe, które mogą przyczynić się do rozwoju gospodarczego. Nominację otrzymaliśmy od redakcji Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.

Polski Kongres Przedsiębiorczości

11 marca
2017

Wspieramy koderka!

Wspieramy organizację konferencji Koderek, której celem jest promocja informatyki oraz łączenie profesjonalistów i uczniów. W jednym dniu równolegle odbędą się prelekcje profesjonalistów, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz hackathon czyli maraton informatyczny.

Koderek.edu.pl